X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

دپارتمان امور گمرکی موسسه حقوقی ایرانیان صاعد
مرکز تخصصی امور حقوقی گمرکی

درباره دپارتمان


پارتمان امور گمرکی موسسه بین المللی حقوقی و مطالعاتی ایرانیان صاعد، مرکز تخصصی ارائه خدمات امور گمرکی می باشد .


اعضا و مشاورین دپارتمان امور گمرکی از کارشناسان و وکلای دارای سابقه کار اجرایی و مدیریتی در گمرکات کشور می باشند که انتظار می رود به مدد تجربه و تخصص و اطلاع از آخرین مقررات در حوزه گمرک، بهترین خدمات را به متقاضیان ارائه نمایند .

ضمنا برای استفاده از دانش و تجربه علاقمندان به همکاری و نیز بهره گیری از راهنمایی مخاطبین عزیز، اعلام آمادگی می گردد .

خدمات دپارتمان امور گمرکی شامل:

 قبول وکالت در پرونده های با موضوع خدمات حقوقی گمرکی، ارائه مشاوره قبل از واردات و صادرات، ارائه مشاوره و همکاری در برخورداری صاحبان کالا از مزایا و تسهیلات، ارائه مشاوره و خدمات حقوقی در موضوعات مختلف، معرفی حق العمل کاران گمرکی، قبول داوری در اختلافات، برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی حقوق گمرکی، قبول انجام پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی در ارتباط با گمرک می باشد.


 
1-    قبول وکالت در پرونده های با موضوع خدمات حقوقی گمرکی ( به شرح بند 4 ) در مراجع قضائی و شعب سازمان تعزیرات حکومتی و دیوان عدالت اداری و دفاتر ستادی گمرک جمهوری اسلامی ایران و کمیسیونهای رسیدگی به اختلافات گمرکی.

2-    ارائه  مشاوره قبل از واردات و صادرات در زمینه اخذ مجوزها و تحصیل شرایط لازم و نیز تعیین ارزش و تعرفه صحیح کالا هنگام ثبت سفارش و تنظیم اظهارنامه های گمرکی .

3-    ارائه مشاوره و همکاری در برخورداری صاحبان کالا از مزایا و تسهیلات و معافیت هایی که قانوناً استحقاق بهره مندی از آنها را دارا می باشند.

4-    ارائه مشاوره و خدمات حقوقی در :
-    پرونده های اختلافات گمرکی
-    پرونده های تخلفات و جرایم گمرکی
-    امور حمل و نقل بین المللی کالا
-    امور بیمه و انبارداری و حق العمل کاری در گمرک
-    مسائل مربوط به مناطق آزاد تجاری ـ صنعتی و مناطق ویژه اقتصادی

5-    معرفی حق العمل کاران گمرکی کاردان و باتجربه جهت انجام تشریفات اظهار و ترخیص کالا در کلیه گمرکات اجرائی.

6-    قبول داوری در اختلافات ناشی از امور گمرکی  بازرگانی.

7-    برگزاری دوره ها و کارگاه های آموزشی تخصصی در موضوعات بند 4 برای متقاضیان اعم از : صادرکنندگان و واردکنندگان، حق العمل کاران گمرکی، کارمندان شرکتهای بازرگانی، مشاورین و کارشناسان حقوقی موسسات دولتی و غیر دولتی و ...

8-    قبول انجام پروژه های مطالعاتی و تحقیقاتی در ارتباط با گمرک و مسائل و مقررات گمرکی و بازرگانی و تهیه و تدوین جزوات مختلف آموزشی در موضوعات یاد شده در بند 4 .

.: Weblog Themes By Iran Skin :.

لینک های مفید
آمار سایت
تعداد بازدید ها: 38316